У Луцьку поліція розслідує отруєння людей у закладі громадського харчування - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.65 € 32.68
У Луцьку поліція розслідує отруєння людей у закладі громадського харчування

Як повідомляють медики, загрози життю потерпілих немає.

censor.net.ua

У Луцьку поліція розслідує отруєння людей у закладі громадського харчування

З 11 по 14 липня в одному із закладів громадського харчування в обласному центрі отруїлися відвідувачі. До інфекційного відділенні обласної клінічної лікарні госпіталізували 10 волинян

За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 325 Кримінального кодексу України. Йдеться про порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням, інформу ГУ НП у Волинській області.

На даний час з ознаками харчового отруєння госпіталізували в інфекційне відділення обласної клінічної лікарні десятеро відвідувачів. Як повідомляють медики,  загрози життю потерпілих немає.

На даний час з ознаками харчового отруєння госпіталізували в інфекційне відділення обласної клінічної лікарні десятеро відвідувачів.

Слідчі Луцького відділу поліції проводять досудове розслідування кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає, зокрема, покарання у вигляді штрафу у розмірі 1,7 тис. грн., або арешту на строк до шести місяців, чи обмеження волі на строк до трьох років.