14 осіб отруїлося на рок-фестивалі в Дубні - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 23.72 € 26.32
14 осіб отруїлося на рок-фестивалі в Дубні

Медики з'ясовують, яка інфекція «підкосила» здоров'я відвідувачів розважального заходу.

mil.ru

14 осіб отруїлося на рок-фестивалі в Дубні

Повідомлення про харчове отруєння дівчинки, яку батько віз до центральної районної лікарні, надійшло до поліції сьогодні, 22 травня, після опівночі

Поліцейські, які виїхали у медзаклад, встановили, що з ознаками гострої кишкової інфекції госпіталізовані троє неповнолітніх дубенчанок.

Усі постраждалі перебували на рок-фестивалі, де попередньо отруїлися після вживання приготовленої страви у розташованих там ятках.

Крім того, як з’ясувалося, допомога лікарів знадобилася іще 11 особам, серед яких як місцеві жителі, так і мешканці сусідніх областей. Усі вони перебували на рок-фестивалі, де попередньо отруїлися після вживання приготовленої страви у розташованих там ятках.

У рамках досудового розслідування, розпочатого за фактом порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням за частиною 1 статті 325 Кримінального кодексу України, поліцейські встановлюють усі обставини події, зокрема суб’єктів господарювання, які здійснювали торгівлю, та осіб, причетних до приготування і безпосередньо продажу харчової продукції.

Джерело: Офіційний сайт Національної поліції.