«Волинь» починає сезон з поразки «Авангарду» в Краматорську – 2:3

Нічого, ми свого ще докажем!

А яким оптимістичним був дебют цього поєдинку...

«Авангард» (Краматорськ) – «Волинь» (Луцьк) – 3:2 (0:1 – Сіаваш Хагназарі, 5 хв.; 1:1 – Юрій Сеницький, 47 хв.; 2:1 – Віталій Собко, 50 хв.; 3:1 – Вадим Яворський, 70 хв.; 3:2 – Валерій Болденков, 90+2 хв.).

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 1 тур. 27 липня 2019 року. Краматорськ. Стадіон «Авангард». Головний суддя П. Дубровець.

Період міжсезоння в Першій лізі добіг свого кінця. Вже на старті першості на луцьку «Волинь» чекало доволі серйозне випробування – виїзний поєдинок із завжди складним для волинян краматорським «Авангардом».

Почався матч для гостей якнайкраще. Вже на п'ятій хвилині зустрічі Сіаваш Хагназарі вивів «Волинь» уперед.

На жаль, друга половина поєдинку почалася для підопічних Андрія Тлумака вже якнайгірше – пропустили один, а за ним і другий...

Згодом краматорці ще раз продемонстрували лучанам, хто на їхньому «Авангарді» – відвантажили у ворота гостей ще й третій.

До закінчення зустрічі лучани таки зуміли відквитати один м'яч, проте уникнути поразки таки не змогли.

Вкрай неприємний старт для команди, яка знову анонсує на сезон плани виходу в УПЛ. Проте й надто побиватися не будемо. Віритимемо, що тренерський штаб зробить правильні висновки, і надалі гравці «Волині» тішитимуть нас перемогою за перемогою.