Україна завоювала рекордну кількість медалей на Європейському олімпійському фестивалі

12 медалей здобули гімнасти

НОК України

Маємо 25 нагород

Збірна України завоювала 25 медалей на літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, який сьогодні, 27 липня, завершився в азербайджанському Баку, повідомляє Дзеркало тижня.

Українські спортсмени виграли 8 золотих, 7 срібних і 10 бронзових нагород. В загальнокомандному заліку Україна посіла шосте місце.

Зазначимо, що це рекордна кількість нагород за всю історію виступів українців на змаганнях.

На турнірі Україну представляли 68 атлетів, які виступали в семи видах спорту: велоспорт, волейбол, дзюдо, легка атлетика, плавання, спортивна боротьба та спортивна гімнастика.

Наступний літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль у 2021 році буде приймати словацька Банська-Бистриця.