Курси НБУ $ 39.59 € 42.26
У стартовому поєдинку нового сезону в УПЛ «Зоря» на виїзді обіграла «Ворсклу»

Богдан Ледньов приніс перемогу своїй команді.

Єдиний гол на рахунку Богдана Ледньова

У першому матчі нового сезону української Прем'єр-ліги полтавська "Ворскла" приймала на своєму полі луганську "Зорю".

Підопічні Віктора Скрипника зуміли здобути мінімальну перемогу з рахунком 1:0, повідомляє УНІАН.

Єдиний м'яч гості забили вже на третій хвилині, коли Владислав Кочергін зробив передачу з флангу, а Богдан Ледньов прийняв м'яч та завдав точний удар з гострого кута.

"Ворскла" - "Зоря" - 0:1

Гол: Ледньов, 3.

"Ворскла": Ткаченко, Пердута, Чеснаков, Мартиненко, Кане, Скляр (Шехич, 74), Петрович, Габелок, Васін (Ребенок, 83), Коломоєць, Артур (Челядін, 90).

"Зоря": Шевченко, Тимчік, Вернидуб, Абу Ханна (Чеберко, 87), Михайличенко, Іванісеня, Кочергін, Ледньов (Чайковський, 90+1), Хомченовський, Будківський, Громов (Луньов, 82).

У другому турі "Зоря" вдома зіграє з "Дніпром-1", а "Ворскла" на виїзді зустрінеться з "Десною".