Перший тур Української Прем’єр-ліги «Шахтар» і «Динамо» розпочали з непростих перемог (Відео)

«Динамо» із боєм взяло Львів!

Фото ФК «Динамо» (Київ).

Здобуло вікторію після повернення до когорти найсильніших і «Дніпро-1». А хлопці із селища Ковалівка взагалі стартували сенсаційно!

Минулорічний чемпіон першості – донецький «Шахтар» – на виїзді отримав доволі нервову перемогу над «Олександрією». Після першого тайму «гірники» навіть поступалися з рахунком 0:1. Хоча ще на старті матчу Марлос не реалізував пенальті у ворота господарів поля. Український бразилець не зумів переграти Юрія Паньківа з 11 метрів.

Проте вже в другому таймі «Шахтар» повністю переграв і перебігав «Олександрію», вколотивши у ворота господарів 3 голи, тож остаточний рахунок – перемога донеччан – 3:1.

І київські динамівці у виїзному матчі з «Карпатами» видали не надто видовищний поєдинок. Проте також були сильнішими, вигравши з рахунком 2:0.

Два своїх переможних голи динамівці забили ще в першому таймі. На 42-й хвилині після прострілу Віталія Буяльского Олексій Ковтун корпусом зрізав м’яча у власні ворота – 1:0. Через кілька хвилин раунок вже подвоївся: Артем Бєсєдін реалізував пенальті за фол Олексія Гуцуляка у власному штрафному майданчику.

Усі результати 1 туру Української Прем’єр-ліги:

«Ворскла» (Полтава) – «Зоря» (Луганськ) – 0:1, «Десна» (Чернігів) – «Львів» (Львів) – 1:2, «Колос» (Ковалівка, Київська область) – «Маріуполь» (Маріуполь) – 2:1, «Дніпро-1» (Дніпро) – «Олімпік» (Донецьк) – 2:0, «Олександрія» – «Шахтар» –1:3, «Динамо» – «Карпати» – 0:2.