Жителів Торчинської громади переконували робити щеплення - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.95 € 30.40
Жителів Торчинської громади переконували робити щеплення

Перед батьками стоїть важливий вибір: відмовитися від профілактичного щеплення, ризикуючи здоров’ям дітей і позбавляючи їх повноцінної освіти, чи, все ж погодитися на вакцинацію.

torchynska.gromada.org.ua

Жителів Торчинської громади переконували робити щеплення

Відбулася робоча зустріч голови  Торчинської селищної ради Юрія Кревського, головного лікаря комунального закладу «Луцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксани Чертюк, лікаря-педіатра Наталії Грамчук та мешканців ОТГ

Головне питання, яке обговорювалося на зустрічі – важливість профілактичного вакцинування дітей.

Учням, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється. 

Оксана Чертюк інформувала присутніх, що, згідно ст..15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється. Нещепленим школярам будуть запропоновані альтернативні методики навчання.

Медики наголосили що, іншого способу профілактики поширення захворювань на інфекції, що керуються засобами специфічної імунопрофілактики, як вакцинація, немає.

Джерело: Офіційний сайт Торчинської ОТГ.