Українці Пластун, Безус та Яремчук забили в одному матчі за бельгійський «Гент»!

Нічого собі!

Роман Безус навіть оформив дубль...

Українські футболісти Ігор Пластун, Роман Безус та Роман Яремчук створили чотири голи за Гент і тим самим принесли йому перемогу над Ейпеном у матчі другого туру чемпіонату Бельгії.

Гент відкрив рахунок уже на 2-й хвилині поєдинку, коли після подачі з кутового Пластун зумів нанести удар головою, а м'яч від Менно Коха влетів у ворота суперника, повідомляє Новое время

На 9-му оберті секундної стрілки господарі збільшили перевагу завдяки голу Майкла Нгаде-Нгаджуі, а під кінець півгодини гри з гаком своє ім'я на табло записав Безус, який замкнув головою навіс із правого флангу.

Ще до перерви рахунок став 4:0 після точного удару Яремчука з пенальті. Тільки після цього Ейпен зумів відповісти своїм взяттям воріт від Сібе Блонделя.

На останній хвилині матчу Безус оформив дубль, замкнувши простріл справа, а крапку в матчі поставив Джонатан Девід у доданий час - 6:1.

Це вже четвертий гол Яремчука в чотирьох матчах за Гент нового сезону. Посеред тижня він забив у матчі-відповіді кваліфікації Ліги Європи проти Вііторула.