На Волині нагородили нацгвардійців, які затримали утікача з-під варти - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.09 € 26.90
На Волині нагородили нацгвардійців, які затримали утікача з-під варти

Нагороди правоохоронцям вручив заступник начальника Головного управління Національної поліції у Волинській області Сергій Козак.

Волинь-нова

На Волині нагородили нацгвардійців, які затримали утікача з-під варти

Бійцям вручили подяки та цінні подарунки – годинники

 

  У заходах взяли участь заступник начальника ГУНП у Волинській області Сергій Козак, командир військової частини 1141 НГУ Василь Гуртовський. Чотирьох військовослужбовців відзначили за сумлінне виконання службових обв’язків по забезпеченню публічної безпеки та правопорядку на території міста. Зокрема, будучи на маршруті патрулювання нацгвардійці затримали підозрюваного, котрий втік з-під варти.

Нагороди правоохоронцям вручив заступник начальника Головного управління Національної поліції у Волинській області Сергій Козак

Нагороди правоохоронцям вручив заступник начальника Головного управління Національної поліції у Волинській області Сергій Козак. Нагадаємо, що з першого серпня у Луцьку військовослужбовці Національної гвардії України виконують  завдання з охорони публічної безпеки у складі самостійних піших патрулів. До цього гвардійці несли службу спільно з працівниками Національної поліції України. 

Сектор комунікації поліції Волинської області.

Джерело: Сектор комунікації поліції Волинської області.