Курси НБУ $ 39.60 € 42.28
У центральному матчі туру УПЛ «Шахтар» обіграв «Динамо» (Відео)

Цього разу гору взяли "гірники".

Рахунок зустрічі 2:1

«Динамо» – «Шахтар» – 1:2 (0:1 – Жуніор Мораєс, 21 хв.; 1:1 – Жерсон Родрігес, 39 хв.; 1:2 – Марлос, 64 хв.)

Українська Прем'єр-ліга. 3 тур. 10 серпня 2019 року. Київ. НСК «Олімпійський». Головний суддя Ярослав Козик (Мукачеве).

Рахунок відкрили «гірники» – своїх колишніх одноклубників засмутив Жуніор Мораєс.

Проте ще до перерви динамівці відігралися. Дебютний м'яч (та ще й чиї ворота!) забив люксембуржець Жерсон Родрігес, який зовсім недавно переїхав до Києва.

Та все ж останнє слово лишилося за гостями. Переможний гол на свій рахунок записав ще один українець з бразильським корінням у складі «Шахтаря» – Марлос.

Луїш Каштру вперше обігрує Олександра Хацкевича у новому тренерському протистоянні, а «гірники» беруть реванш в «Динамо» за нещодавню поразку в матчі за Суперкубок України.