Курси НБУ $ 39.60 € 42.28
«Волинь» здобула феєричну вольову перемогу над «Прикарпаттям»!

Оце воно!

Поступаючись після першого тайму 0:2, у другому лучани змінили рахунок на 3:2

«Волинь» (Луцьк) — «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) — ​​3:2 (0:1 — ​Роман Барчук, 38 хв.; 0:2 — ​Роман Кузьмин, 45+3 хв.; 1:2 — Денис Кожанов, 64 хв.;​ 2:2 — Міха Горопевшек, 65 хв.;​ 3:2 — ​Денис Кожанов, 68 хв.)

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 3–й тур. 10 серпня 2019 року. Луцьк. Стадіон «Авангард». Без глядачів. Головний суддя К. Заброда.

Луцька «Волинь» напередодні здобула першу перемогу в новому сезоні! Та ще і яку!

На «Авангарді» лучани приймали «Прикарпаття». Матч відбувався без глядачів — господарі відбували дисциплінарне покарання.

«Волинь» пропустила першою незадовго до перерви, а «в роздягальню» одержала і другого...

Карколомні зміни у поєдинку відбулися впродовж якихось чотирьох хвилин у середині другого тайму. Голи Дениса Кожанова, Міхи Горопевшека і ще раз Дениса Кожанова перетворили сумні 0:2 у феєричні 3:2!

Таким чином, після трьох турів у підопічних Андрія Тлумака чотири очка (поразка, нічия і перемога).