«Динамо» у Києві грає 3:3 з «Брюгге» і вилітає з Ліги чемпіонів (відео)

І цьогоріч динамівцям не бачити "вухастого", як власних вух...

Лігу Європи кияни підкорюватимуть вже з новим тренером?

«Динамо» (Київ, Україна) – «Брюгге» (Брюгге, Бельгія) – 3:3 (1:0 – Віталій Буяльський, 6 хв.; 1:1 – Сімон Делі, 38 хв.; 2:1 – Володимир Шепелєв, 50 хв.; 2:2 – Руд Вормер, 88 хв.; 3:2 – Брендон Мехеле, 90+3 хв. (автогол); 3:3 – Луа Опенда, 90+5 хв.)

Третій кваліфікаційний раунд. Матч-відповідь. 13 серпня 2019 року. Київ. НСК «Олімпійський». Головний суддя Іван Бебек (Хорватія).

Після поразки 0:1 тиждень тому в Бельгії, у Києві динамівці конче мали забивати. Підопічним Олександра Хацкевича це вдалося вже в самісінькому дебюті поєдинку – на шостій хвилині прострільну передачу Віталія Миколенка замкнув Віталій Буяльський. Кращого початку, здавалося б, і не придумаєш!

Кращого початку, здавалося б, і не придумаєш!

Щоправда, розвинути цей успіх киянам ніяк не вдавалося, а ближче до завершення першого тайму вони пропустили. Тож забивати треба було вже два...

Після перерви кияни знову напосіли на ворота суперника. І знову гол – цього разу від Володимира Шепелєва!

Рахунок 2:1 тримався майже впродовж усього другого тайму. А потім події почали розвиватися з карколомною швидкістю. Другу жовту одержує Микита Бурда. Проте за якихось дві хвилини склади команд знову вирівнюються – суддя виписує другого «гірчичника» й гравцю «Брюгге» Персі Тау.

А невдовзі вирівнюється й рахунок на табло. 2:2 – і вже здається, що динамівцям час махати рукою Лізі чемпіонів. Проте на 90+3 хвилині (а суддя додав шість!) бельгійці забивають у власні ворота: 3:2, емоційна перевага на боці киян - лишається забити ще один!

Де там – пропускаємо!

Підсумкові 3:3 відправляють «Динамо» торувати подальший єврокубковий шлях в Лігу Європи.

Дивимося огляд матчу:

Позаторік «Янг Бойз», торік – «Аякс», цьогоріч – «Брюгге». Кваліфікація Ліги чемпіонів, схоже, перетворюється на нездоланний бар'єр для українських клубів.

Відразу після матчу Олександр Хацкевич у відставку не подав, лише сказав, що усі питання обговорять з президентом клубу...