Курси НБУ $ 39.79 € 42.38
«Волинь» прикро поступається на виїзді «Миколаєву» (Відео)

Прикро!!!

Лучани спочатку поступалися, потім вийшли вперед, а в підсумку таки програли...

«Миколаїв» (Миколаїв) – «Волинь» (Луцьк) – 3:2 (1:0 – Владислав Бугай, 4 хв.; 1:1 – Младен Бартуловіч, 21 хв.; 1:2 – Міха Горопевшек, 47 хв.; 2:2 – Віктор Берко, 81 хв.; 3:2 – Ігор Семенина, 84 хв.)

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 4-й тур. 17 серпня 2019 року. Миколаїв. «Верхній стадіон». Головний суддя Р. Блавацький.

У четвертому турі Чемпіонату України з футболу в Першій лізі луцька "Волинь" на виїзді грала з ФК "Миколаїв".

Пахло перемогою – маємо поразку...

Нагадаємо, що в минулому турі підопічні Андрія Тлумака здобули феєричну вольову перемогу над "Прикарпаттям" - 3:2 (поступаючись після першого тайму 0:2).

І після трьох турів у активі "Волині" було чотири очка.

Тож уболівальники лучан вірили, що ті знову зможуть здобути перемогу й далі зміцнити своє турнірне становище.

Щоправда, розпочався поєдинок геть не на користь гостей. Вже на четвертій хвилині зустрічі Владислав Бугай вивів свою каманду вперед. Невдовзі "Миколаїв" ще й одержав право пробивати 11-метровий. На щастя для нас, Владислав Войцеховський змарнував нагоду збільшити відрив у рахунку.

А вже на 21-й хвилині Младен Бартуловіч вирівнює ситуацію на табло.

На самісінькому ж початку другого тайму Міха Горопевшек виводить "Волинь" уперед. У якийсь момент здалося, що цей рахунок протримається до фінального свистка. - Де там!

У заключні 10 хвилин господарі не лише вирівняли ситуацію, а й вийшли вперед...

Після класної перемоги 3:2 - прикра поразка 2:3...

Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.