Курси НБУ $ 39.22 € 42.37
Валентина Семеренко виборола «золото» літнього ЧС з біатлону

Молодчинка!!!

У топ-10 за підсумками гонки увійшли ще дві українки. Дар'я Блашко посіла п'яте місце, а Віта Семеренко - восьме.

Українка Валентина Семеренко виборола золоту медаль у перший день літнього чемпіонату світу з біатлону.

Семеренко стала найкращою в суперспринті, закривши всі мішені і вирвавши перемогу в гонці на фінішній прямій, інформує УНІАН.

У боротьбі за золото українка на 0,1 секунди випередила представницю Чехії Люцію Харватову і на 0,4 секунди росіянку Катерину Глазиріну.

У топ-10 за підсумками гонки увійшли ще дві українки. Дар'я Блашко посіла п'яте місце, а Віта Семеренко - восьме. Ще три представниці України (Ольга Абрамова, Юлія Журавок, і Анастасія Меркушина) фінішували за межами топ-15.

У юніорській спринтерській гонці серед дівчат бронзову медаль завоювала українка Ганна Кривонос.

Що стосується чоловічої спринтерської гонки, то Андрій Доценко став 14-м, а Сергій Семенов - 16-м.