Українські дзюдоїсти посіли сьоме загальнокомандне місце на Чемпіонаті світу в Токіо

Білодід - крутезна! Якби ж іще інші тягнулися за нею...

Нашою героїнею знову стала Дар'я Білодід

У Токіо (Японія) сьогодні, 1 вересня, завершився XXXIII чемпіонат світу з дзюдо, на якому було розіграно 15 комплектів нагород.

Збірна України з однією золотою медаллю посіла у підсумку 7-е місце в загальнокомандному заліку, повідомляє Укрінформ.

"Золото" Україні принесла київська динамівка Дар'я Білодід (вагова категорія до 48 кг), яка стала вже дворазовою чемпіонкою світу.

Першими стали японці (5 золотих, 6 срібних, 5 бронзових нагород), другі - французи (3, 1, 2), треті - португальці (1, 1, 0), четверті - голландці (1, 0, 3), п'яті - грузини і канадці (по 1, 0, 1).

Як повідомлялося, "золото" Україні принесла київська динамівка Дар'я Білодід (вагова категорія до 48 кг), яка стала вже дворазовою чемпіонкою світу.