Гонтарева заявила, що в Києві спалили автомобіль її невістки - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.45 € 26.41
Гонтарева заявила, що в Києві спалили автомобіль її невістки

У червні 2019 року Гонтарева заявила, що їй погрожує український бізнесмен Ігор Коломойський, який оскаржує в різних судах націоналізацію «ПриватБанку».

Гордон.

Гонтарева заявила, що в Києві спалили автомобіль її невістки

Автомобіль, який сьогодні вночі згорів у центрі Києва, належав дружині старшого сина ексголови Національного банку України Валерії Гонтаревої – її повної тезки

 Про це розповіла сама ексголова НБУ.
Сьогодні вночі в центрі Києва підпалили автомобіль, зареєстрований на невістку ексголови Нацбанку України Валерії Гонтаревої. Про це остання повідомила в коментарі виданню НВ. «Поки я перебуваю в госпіталі в Лондоні з важкими травмами, на мою сім’ю сьогодні сталася атака. Сьогодні о першій годині ночі машину сім'ї мого старшого сина облили бензином і спалили під їхнім будинком у центрі Києва. Машина була зареєстрована на мою невістку, яку теж звуть Валерія Гонтарева», – розповіла ексголова НБУ.

30 серпня в Лондоні Гонтареву збив автомобіль. Вона стверджує, що поліція розглядає версії нещасного випадку і «реалізації погроз» на її адресу.

Вона висловила думку, що ДТП у Лондоні за її участю і спалене авто в Києві – ланки одного ланцюга. «На жаль, мені оголошено не тільки політичний терор, але, як ми бачимо, і фізичне знищення. Їм мало політичних переслідувань, які вони масовано почали з усіх боків, їм мало повністю сфальсифікованої справи корумпованого прокурора [Костянтина] Кулика, їм мало подачі позовів [ексзаступника глави Адміністрації Президента Андрія] Портнова на стандартні постанови НБУ зі звинуваченнями мене в державній зраді. Вони вже перейшли від словесних погроз до реальних дій», – зазначила Гонтарева.
Вона висловила сподівання, що українські правоохоронці розкриють злочин, що стався сьогодні вночі.
Гонтарева очолювала Нацбанк України із червня 2014-го до березня 2018 року. Зараз Гонтарева живе в Лондоні. Про переїзд туди вона повідомила в листопаді 2018 року.
У червні 2019 року Гонтарева заявила, що їй погрожує український бізнесмен Ігор Коломойський, який оскаржує в різних судах націоналізацію «ПриватБанку». Він був одним із власників цього банку.
30 серпня в Лондоні Гонтареву збив автомобіль. Вона стверджує, що поліція розглядає версії нещасного випадку і «реалізації погроз» на її адресу.

 

Джерело: ГОРДОН.