Збірна України у Дніпрі вигризає нічию в збірної Нігерії (Відео)

На полі було по-справжньому гаряче!

Підопічні Андрія Шевченка видали два різних тайми

Україна – Нігерія – 2:2 (0:1 – Джо Арібо, 4 хв.; 0:2 – Віктор Осімхен, 34 хв. (з пенальті); 1:2 – Олександр Зінченко, 78 хв.; 2:2 – Роман Яремчук, 79 хв.)

Товариський матч. 10 вересня 2009 року. Дніпро. Стадіон «Дніпро-Арена». Головний суддя Паоло Валері (Італія).

Після першого тайму підопічні Андрія Шевченка «летіли» 0:2  і це при тому, що 0:4 – було б справедливіше! Атлетичні африканці відверто перегравали «синьо-жовтих», які цього разу грали в біло-золотистій формі...

Та завдяки «виховній роботі» під час перерви та зробленим у другому таймі замінам тренерському штабу таки вдалося дещо повернути наших футболістів до тями.

На 78-й хвилині у другому поспіль матчі відзначається Олександр Зінченко (і знову лівою!), гольовий пас на якого віддав Олександр Караваєв.

Заледве нігерійці розіграли м'яч з центру поля, наші забивають вдруге. Щоправда, після ретельних переглядів повторів можна дійти висновку, що суддівська бригада таки помилилася на нашу користь – футбольний снаряд залетів у ворота після рикошету від руки Романа Яремчука.

Хай там як –  2:2! І наші побігли забивати третього!

Проте в підсумку таки нічия. З величезними питаннями до збірної України в першому таймі. І з компліментами за проявлений характер у другому.