На Волині громадянка, яка хотіла підкупити прокурора, втрапила за ґрати на понад 4 роки - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.13 € 30.72
На Волині громадянка, яка хотіла підкупити прокурора, втрапила за ґрати на понад 4 роки

Жінка пропонувала прокурору хабар у 200 доларів.

Прокуратура Волині.

На Волині громадянка, яка хотіла підкупити прокурора, втрапила за ґрати на понад 4 роки

Нововолинський міський суд затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором Нововолинського відділу Володимир-Волинської місцевої прокуратури та громадянкою, яка в березні 2018 року намагалася підкупити працівника прокуратури

Як повідомлялося, судима уже до цього жінка надавала 100 доларів США процесуальному прокурору за не ініціювання питання про зміну раніше обраного їй запобіжного заходу із домашнього арешту на тримання під вартою.

Суд визнав її винною ще у вчиненні крадіжок (кримінальне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 185 КК України) й призначив покарання у виді 4 років та 7 місяців позбавлення волі.

Про пропозицію надання неправомірної вигоди прокурор повідомив керівництво, відтак завдяки його принциповості правопорушницю було викрито і затримано в момент вчинення злочину.

Окрім надання неправомірної вигоди особі, що займає відповідальне становище (кримінальне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України), суд визнав її винною ще у вчиненні крадіжок (кримінальне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 185 КК України) й призначив покарання у виді 4 років та 7 місяців позбавлення волі.

Наталка МУРАХЕВИЧ, прессекретар прокурора Волині.