Злапали «на гарячому» рівненського нардепа-мажоритарника від «Слуги народу»: «кнопкодавив» просто під носом у Разумкова - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.48 € 26.42
Злапали «на гарячому» рівненського нардепа-мажоритарника від «Слуги народу»: «кнопкодавив» просто під носом у Разумкова

Невже руку відрубають?!

Скріншот: УНІАН

Злапали «на гарячому» рівненського нардепа-мажоритарника від «Слуги народу»: «кнопкодавив» просто під носом у Разумкова

Після чого лицемірно розпинався у Фейсбуці: мовляв, яке це страшне зло – «кнопкодавство»...

Громадському руху "Чесно" стало відомо про ще один факт кнопкодавства у новообраній Верховній Раді України 9-го скликання, який стався ще 3 вересня.

Цього разу ст. 84 Конституції порушив народний депутат від "Слуги народу", мажоритарник з округу №156 на Рівненщині (Березнівський, Костопільський та Сарненський райони) Сергій Литвиненко, повідомляє УНІАН з посиланням на "Чесно".

Він кнопкодавив, ймовірніше за все, за іншого "слугу"-мажоритарника — Олександра Скічка (округ №197, Черкащина).

Він кнопкодавив, ймовірніше за все, за іншого "слугу"-мажоритарника — Олександра Скічка (округ №197, Черкащина). Фраза "ймовірніше" означає, що це місце офіційно закріплене за Скічком, проте є ймовірність, що у слоті його пульта могла перебувати картка іншого депутата.

Факт порушення Конституції, який був зафіксований завдяки трансляції "Радіо Свобода", стався 3 вересня о 17:52, під час голосування за включення до порядку денного сесії законопроекту про внесення змін до статей 85 та 101 Конституції (щодо уповноважених ВРУ) та його направлення до Конституційного суду (постанова №1016/П).

На відеозаписі чоловік у другому ряду третього (якщо рахувати зліва направо) сектора тисне кнопку на місці сусіда праворуч від себе. За декілька секунд до голосування він озирається назад, ніби шукає свого відсутнього колегу.

Обличчя нардепа-порушника на відео не побачити, але зі схеми розміщення фракцій і груп у сесійній залі ВРУ 9-го скликання відомо, що місце кнопкодава закріплене за Сергієм Литвиненком, а депутат праворуч від нього, який був відсутній, — Олександр Скічко.

За результатами голосування за вищезазначену постанову і Литвиненко, і Скічко натиснули кнопки “за”. На іншому відео — ретрансляції каналу “Рада” “Громадським” — можна побачити обличчя і Скічка, і Литвиненка. Останній схожий на нардепа, який кнопкодавив на попередньому відео.