Український футболіст Кирило Петров заявив, що ніколи не вважав росіян нашими братами - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 30.00
Український футболіст Кирило Петров заявив, що ніколи не вважав росіян нашими братами

Прізвище наче й чужинське, а серце - українське!

Фото: neftchipfk.com

Український футболіст Кирило Петров заявив, що ніколи не вважав росіян нашими братами

За спостереженнями спортсмена, між представниками двох народів величезні поведінкові та метальні розбіжності

Півзахисник Кирило Петров, який виступає за азербайджанський "Нефтчі", заявив, що ніколи не вважав росіян братами для українців.

"Ми ніколи не були якимись там братами, тому що завжди відрізнялися: і характером, поведінкою, і у різних аспектах. Вони братами ніколи не були для мене", - сказав Петров для YouTube-каналу "Бомбардир", інформує УНІАН.

Футболіст зазначив, що в Азербайджані його не вважають росіянином:

"Нехай навіть моє прізвище і Петров, не знаю, від якого діда воно дісталося. Мене тут росіянином не вважають. Називають "Кирило".

Нехай навіть моє прізвище і Петров, не знаю, від якого діда воно дісталося. Мене тут росіянином не вважають. Називають "Кирило".

Футболіст також зазначив, що в Азербайджані росіян не люблять:

"Росіян в Азербайджані не люблять. Як мені розповідали, коли в 1991 році Росія хотіла забрати Азербайджан, вони приїхали на танках, і люди, взявшись за руки, стали в ланцюг. Росіяни на танках давили людей, але азербайджанці відстояли своє право і свою державу".

За словами Петрова, росіяни ведуть себе більш нахабно, ніж українці:

"В Азербайджан приїжджає чимало росіян, але вони ведуть себе не так, як ми. Ми більш привітні і спокійні, вони - більш нахабні. Тому завжди так було, що ми начебто і схожі зовні, але дуже різні насправді".

Нагадаємо, Петров ставав чемпіоном Європи-2009 у збірній України U-19. За "Нефтчі" півзахисник виступає з 2017 року.