Наші планують встановити світовий рекорд - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.35 € 32.31
Наші планують встановити світовий рекорд

До встановлення рекорду долучилися студенти, учні, приватні підприємці.

Молодий буковинець

Наші планують встановити світовий рекорд

До Дня міста у Чернівцях планують встановити світовий рекорд і сплести найбільшу маскувальну стіку.

Про це повідомляє molbuk.ua розповіла зі слів авторки ідеї Олени Кмини.

"5 жовтня ми хочемо зробити подарунок рідному місту і встановити рекорд, зробивши найбільшу маскувальну сітку у світі. У 2015 році був встановлений рекорд, сплівши 4-метрову сітку. Ми плануємо сплести 6-метрову", - розповіла Олена Кмина.

 Навіть маленькі речі можуть зробити з тебе велику людину.

Для встановлення рекорду ініціативна група, яка з 2014 року плете маскувальні сітки і відправляє їх на передову, закликає охочих долучитися до заходу.

"Щоб було цікавіше, ми поділимо учасників на команди, які складатимуться з 25 осіб. Кожна команда плестиме сітку розміром 15*6. До встановлення рекорду долучилися студенти, учні, приватні підприємці. До того ж на допомогу нам приїдуть плетуни з інших міста України", - розповідає пані Олена.

"Ми хочемо таким чином показати дітям і молоді, що згуртувавшись ми можемо все. Діти для себе зрозуміють, що навіть маленькі речі можуть зробити з тебе велику людину. Адже сітки в подальшому ми відправимо на передову. І, якщо вони зможуть врятувати життя хоч одного військового - це вже означатиме, що ми працювали недаремно", - каже пані Олена. Усі учасники отримують сертифікат про участь у рекорді.

"Ми запрошуємо усіх охочих долучитися до допомоги, чи то матеріальної, адже сітка коштує 28 тисяч гривень, чи то фізичної. Долучайтеся, будемо раді усім і вдячні за будь-яку допомогу", - закликає пані Олена.