Курси НБУ $ 39.78 € 42.31
П’ятов відбив пенальті! «Шахтар» вирвав перемогу над «Аталантою» на останніх секундах матчу! (Відео)

Гол козака з Бразилії Мораєса подарував «гірникам» і їхнім уболівальникам надію.

Фото uefa.com.

Щасливою для українського клубу виявилася фінальна розв’язка на «Сан-Сіро»

Ліга чемпіонів-2020. 2-ий тур. Група «С». «Аталанта» (Італія) – «Шахтар» (Україна) – 1:2 (1:0 – Дуван Сапата, 28 хв.; 1:1 – Жуніор Мораєс, 41 хв.; 1:2 – Манор Соломон, 90 +5).

Найключовіші миті поєдинку.

16-а хвилина: воротар «Шахтаря» Андрій П’ятов відбиває потужний пенальті у виконанні Йосипа Ілічіча.

28 хвилина: той же П’ятов помиляється на виході і не дотягується до м’яча – і кулястий легко осідає на голову колумбійцю Дувану Сапаті і той пробиває по порожніх воротах...

41 хвилина: Жуніор Мораєс уникає офсайду і холоднокровно розбирається з голкіпером «Аталанти» П’єрлуїджі Голліні.

90+5 хвилина: новий бразилець «Шахтаря» Додо, що вийшов за кілька хвилин перед тим, робить ідеальну передачу на Манора, і ізраїльтянин, обігравши воротаря і захисника, забив переможний гол. Коментатор каналу «Футбол 1» кричав, як навіжений. Справді, відчуття в цей момент були неймовірні!

Результат іншого матчу групи «С»: «Манчестер Сіті» (Англія) – «Динамо» (Загреб, Хорватія) – 2:0.