Луцька «Волинь» на виїзді здобула вольову перемогу над запорізьким «Металургом»

Молодці!!!

Гра закінчилася з рахунком 3:1 на користь гостей

«Металург» (Запоріжжя) – «Волинь» (Луцьк) – 1:3 (1:0 – Денис Бєлоусов, 2 хв.; 1:1 – Денис Кожанов, 10 хв.; 1:2 – Сіаваш Хагназарі, 29 хв.; 1:3 – Василь Курко, 80 хв.)

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 12-й тур. 5 жовтня 2019 року. Запоріжжя. Стадіон «Славутич-Арена». Головний суддя І. Бич.

Здобувши у попередньому турі вольову перемогу в меншості над тодішнім лідером першості, «Агробізнесом» з Волочиська, «Волинь» вирушила на зустріч з аутсайдером запорізьким «Металургом».

Проте легкої прогулянки не вийшло – підопічні Андрія Тлумака пропустили вже на другій хвилині поєдинку.

Це перша виїзна перемога лучан у сезоні, також «Волинь» вперше зуміла виграти у двох поєдинках поспіль.

На щастя, невдовзі Денис Кожанов відновив рівновагу на табло, а Сіаваш Хагназарі ще до перерви вивів лучан уперед.

А під завісу вже другого тайму Василь Курко встановив отаточний рахунок – 3:1 на користь «Волині».

На турнірному становищі це поки не надто позначається – лишаємося на восьмому місці з 19-ма очками. Проте майбутнє тепер видається таки трохи оптимістичнішим.