Україна перемагає Гану 8:0 і виходить до чвертьфіналу Чемпіонату світу з мініфутболу!

Молодці!

Фото sport.ua.

Кілька хвилин тому з далекої Австралії надійшла приємна звістка

Сьогодні вранці у місті Перт збірна України з мініфутболу в 1/8 фіналу Чемпіонату світу розгромила збірну Гани з рахунком – 8:0! Про це інформує sport.ua.

Нагадаємо, що на шляху до 1/8 фіналу українська команда в групі «C» посіла друге місце з двома перемогами і однією поразкою. У першому матчі Україна переграла команду Лівану – 3:0, потім програла Румунії – 1:3 (багаторазовому чемпіону Європи), і, нарешті, в третьому турі розгромила Нігерію – 8:2.

А тепер в 1/8 фіналу Чемпіонату світу Україна поклала на лопатки  збірну Гани з рахунком – 8:0!

В 1/8 фіналу Чемпіонату світу Україна поклала на лопатки  збірну Гани з рахунком – 8:0!

А ще через бюрократичні проблем збірна України виступає в Австралії в неповному складі. Із заявлених на турнір 22 футболістів візи отримали тільки 8 українських спортсменів. У федерації міні-футболу України вирішили дозаявити трьох гравців з місцевої команди української діаспори «Козаки Перта».

До речі, Чемпіонат світу 2021 з міні-футболу відбудеться в Києві.