Зловмисникам загрожує до 10 років позбавлення волі із конфіскацією майна.
Двох волинян судитимуть за продаж наркотиків
Уродженець Ківерців збував охочим амфетамін, а маневичанин – канабіс
Маневицька місцева прокуратура затвердила і скерувала до суду обвинувачувальні акти у кримінальних провадженнях про вчинення злочинів, пов’язаних із незаконним обігом наркотичних засобів і психотропних речовин, 26-річним мешканцем Маневицького району та 30-річним уродженцем Ківерців.
14 пакетиків із психотропним засобом було вилучено у підозрюваного під час обшуку.
Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури. Маневиччанин кілька разів упродовж червня-липня цього року збував канабіс, а ківерчанин у лютому—березні 2019-го тричі продавав охочим амфетамін. 14 пакетиків із психотропним засобом було вилучено у нього під час обшуку. Обох звинувачують у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст. 307 КК України.