Спортсменки з Іванич та Ковеля здобули золоту і бронзову медалі на міжнародному турнірі з вільної боротьби

Падошик виступала у новій для себе ваговій категорії до 53 кг

krasnik24.pl

Збірна України зайняла перше місце на цих змаганнях

Діана Лаць з Іванич здобула золоту нагороду, а ковельчанка Ольга Падошик виборола бронзу на міжнародних змаганнях з вільної боротьби, інформує сайт Ковельської міськради

Волинські спортсмени в складі збірної України взяли участь у ХХVІІІ міжнародному турнірі з вільної боротьби серед юнаків і дівчат 2003-2004 р.н., який відбувся  у польському місті Краснік. Вдалим був виступ ковельчанки Ольги Падошик – вихованки ДЮСШ №1 (тренери Олег Стус та Ігор Падошик).

Збірна України зайняла перше місце на цих змаганнях.

У новій для себе ваговій категорії до 53 кг вона виборола бронзову медаль. Перемогу здобула у п’яти сутичках та, на жаль, поступилась за вихід до фіналу призерці цьогорічного чемпіонату світу – білорусці Олесі Гетьмановій.  Крім того, Кароліна Повх – завоювала «срібло».

Збірна України зайняла перше місце на цих змаганнях. У турнірі брали участь представники 15 країн світу: України, Білорусі, Естонії, Латвії, Словаччини, Чехії, Литви, Іспанії, Німеччини, Угорщини, Ізраїлю, Канади, Польщі, Норвегії, Росії.