Курси НБУ $ 39.60 € 42.28
Старовижівці стали срібними призерами Чемпіонату України зі спортивного орієнтування

Волиняни піднялися на другу сходинку.

starovyzhivska.gromada.org.ua

Гуртківці КЗПО Старовижівський ЦДЮТ

З 11 по 14 жовтня у м. Києві проходив Чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед вихованців позашкільних закладів, присвячений Дню захисника України, інформує Старовижівська селищна рада.

Гуртківці КЗПО Старовижівський ЦДЮТ Оксенчук Соломія, Солодуха Юрій, Худик Олександр зі Старовижівської ОТГ (тренер Оксенчук Тетяна) стали срібними призерами Чемпіонату у складі збірної області.

На змагання з’їхалося понад 700 учасників з усієї України.

На змагання з’їхалося понад 700 учасників з усієї України. Приємно, що наші земляки здобули нагороди і в особистому заліку.

Солодуха Юрій був другим на середній дистанції, Худик Олександр – третім. Оксенчук Соломія посіла третю сходинку в естафеті. В загальнокомандному заліку серед 22 команд Волинь посіла друге місце, поступившись команді із міста Суми. Третіми стали учасники з Івано-Франківська.