Українські паралімпійці вибороли 12 нагород на екваторі ЧС зі стрільби

Загальний результат після чотирьох днів змагань “жовто-блакитних” — 12 медалей.

УНН

Національна “стрілецька” паралімпійська збірна команда України перетнула першою екватор чемпіонату світу з кульової стрільби, що проходить у місті Сідней, в ранзі лідера

Про це повідомляє УНН з посиланням на НОК України.

Загальний результат після чотирьох днів змагань «жовто-блакитних» — 12 медалей (7 «золотих», 3 «срібні» та 2 «бронзові»). На другому місці — команда Кореї, у доробку якої 4 золоті медалі, на третьому місці збірні Китаю та Італії, які мають по 3 «золота».

Загальний результат після чотирьох днів змагань «жовто-блакитних» — 12 медалей.

Зазначається, що четвертий день турніру виявився також «золотим» для українців, адже у вправі Р4 (стрільба з малокаліберного пістолета на 50 метрів, клас SH1, змішана дисципліна) Олексій Денисюк здобув перше місце, перемігши в фіналі, піднімаючись у заліку вище і вище впродовж серій та одиночних пострілів, і в підсумку залишивши спортсменів з Китаю та Індії з «сріблом» та «бронзою» відповідно.

Також наша команда у складі Василя Ковальчука, Юрія Матафонова та Віталія Плакущого здобула срібну медаль у командному заліку у вправі R5 (стрільба з пневматичної гвинтівки на 10 м лежачи, клас SH2, змішана дисципліна), поступившись тільки команді Сербії, яка встановила світовий рекорд у командному заліку, що тримався майже чотири роки.

Зауважимо, попереду — ще 3 змагальні дні чемпіонату світу, у якому беруть участь майже 300 спортсменів з 55 країн світу, що є безумовним рекордом за кількістю спортсменів та країн серед усіх міжнародних змагань в історії паралімпійської кульової стрільби.