Торчинського підприємця змусили сплатити належне у бюджет громади - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.25 € 26.94
Торчинського підприємця змусили сплатити належне у бюджет громади

Рішенням господарського суду Волинської області позовні вимоги прокурора задоволено в повному обсязі.

novograd.city

Торчинського підприємця змусили сплатити належне у бюджет громади

За втручання прокуратури підприємець сплатить до бюджету селища Торчин кошти пайової участі в розвитку інфраструктури

Луцька місцева прокуратура у червні 2019 року звернулася до господарського суду Волинської області із позовом в інтересах держави до Торчинської селищної ради та одного з підприємців, аби визнати недійсним рішення про зменшення суб’єкту господарювання розміру сплати коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів та стягнути з нього на користь місцевого бюджету кошти пайової участі в сумі 36 576 грн.

Торчинська селищна рада всупереч вимогам Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» безпідставно звільнила підприємця-забудовника від сплати коштів пайової участі у розвиток інфраструктури населених пунктів.

Правовими підставами пред’явлення позову є те, що Торчинська селищна рада всупереч вимогам Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» безпідставно звільнила підприємця-забудовника від сплати коштів пайової участі у розвиток інфраструктури населених пунктів, які могли бути спрямовані на розвиток соціальної інфраструктури селища.

Рішенням господарського суду Волинської області позовні вимоги прокурора задоволено в повному обсязі, відтак суб’єкт господарювання сплатить кошти у місцевий бюджет.

Наталка Мурахевич, прес-секретар прокурора області