Троє нововолинських дітей чекають свою родину - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.09 € 30.69
Троє нововолинських дітей чекають свою родину

Троє дітей чекають на своїх батьків.

novovolynsk-rada.gov.ua

Троє нововолинських дітей чекають свою родину

Облік дітей, які можуть бути усиновлені, здійснює служба у справах дітей виконавчого комітету

На сьогоднішній день на обліку служби перебуває 12 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що мають правові підстави для усиновлення. Відносно трьох із них на даний час органом опіки та піклування затверджено висновок про можливість усиновлення громадянами України. Остаточне рішення буде прийняте у суді за місцем проживання потенційних усиновлювачів. Шестеро дітей виховуються в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, інформує Нововолинська міська рада.

Відносно трьох дітей на даний час органом опіки та піклування затверджено висновок про можливість усиновлення громадянами України.  

Троє - не охоплені сімейними формами виховання, перебувають на повному державному утриманні у школах-інтернатах, дитячих будинках чи інших навчальних закладах.

Знайомтесь:


Марійка (3 місяці) – дівчинка з особливим потребами, ще зовсім маленька. Їй необхідна турбота і любов, постійна увага з боку дорослих. Посміхається, привітно йде на руки, реагує на ласку і увагу до неї. Малечі дуже потрібні люблячі і турботливі мама і тато, які радітимуть розвитку і успіхам своєї донечки.​
 

 


Ліза (16 років) – весела, товариська, має авторитет серед друзів, комунікабельна​. Ліза  нині навчається для здобуття майбутньої професії.
 

 


Віка (17 років) – чорнява, невисокого зросту дівчина з особливими потребами. Завжди весела та усміхнена. Інколи емоційна та запальна​. Віка – чесна, справедлива, товариська, чуйна та ввічлива.
 

Кожна дитина має право на виховання в сімейному оточенні. В нашій країні дуже багато дітей, які мріють про маму і тата. І саме Ваша сім’я може стати для такої дитини осередком любові і тепла, якого вона прагне. А Ви навчите її більше усміхатися, любити людей і бути щасливою.

Для отримання більш детальної інформації можна звертатись в службу у справах дітей виконавчого комітету Нововолинської міської ради за адресою: просп. Дружби, 27, IV поверх, каб. 408, 417, тел. (03344) 3-30-02.