Курси НБУ $ 39.60 € 42.28
Луцька «Волинь» на виїзді переграє «Гірник-Спорт» і здобуває четверту поспіль перемогу!

Молодці!!!

Глядачі побачили аж шість забитих м'ячів

«Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) – «Волинь» (Луцьк) – 2:4 (0:1 – Віталій Пономар, 11 хв.; 1:1 – Віктор Лиховидько, 32 хв.; 1:2 – Денис Кожанов, 53 хв. (з пенальті); 1:3 – Денис Кожанов, 77 хв.; 1:4 – Назар Мельничук, 90 хв.; 2:4 – Олексій Збунь, 90+4 хв.)

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 14-й тур. 19 жовтня 2019 року. Горішні Плавні. Стадіон «Юність». Головний суддя А. Романюк.

Луцька «Волинь» на виїзді переграє «Гірник-Спорт» і здобуває четверту поспіль перемогу в першості!

Хоча лучани могли пропустити першими вже в самісінькому дебюті поєдинку – але Юрій Батюшин на четвертій хвилині Віталія Неділька з «точки» не переграв.

А невдовзі гості виходять вперед – забиває Віталій Пономар! Проте ще до перерви Віктор Лиховидько відновлює рівновагу на табло.

А ось в дебюті другого тайму головний суддя призначає пенальті вже на користь «Волині». До м'яча підходить Денис Кожанов, який відправляє м'яч у Ворота Антона Ситникова і знову виводить гостей вперед.

До того ж, підопічні Андрія Тлумака грають далі у більшості. Тож гріх було не скористатися ситуацієї. Денис Кожанов робить дубль (цього разу забиває із гри) і доводить кількість своїх голів у нинішній першості до дев'яти!

У додані хвилини рахунок до розгромних 4:1 довів Назар Мельничук. Проте господарі зусиллями Олексія Збуня таки скоротили відставання – підсумкові 4:2.

Здобувши четверту поспіль перемогу, лучани набрали 25 очок і, нарешті, дещо покращать своє турнірне становищи (до цього вони впродовж кількох турів посідали восьму позицію). На скільки саме – стане зрозуміло завтра, після того, як будуть зіграні усі матчі 14-го туру.