«Аталанта» Руслана Маліновського зіграла внічию з «Лаціо», ведучи після першого тайму 3:0

Буває й таке...

Римляни зрівняли рахунок на останній хвилині поєдинку

Українець Руслан Маліновський відіграв повний матч своєї команди на виїзді проти римського «Лаціо». Гра завершилася внічию – 3:3. Маліновський результативними діями не відзначався, повідомляє Gazeta.ua.

У першому таймі гості повністю переважали суперника. «Аталанта» вела – 3:0. Двічі відзначився Мурієль і одного разу – Алехандро Гомес.

У другому таймі господарям удалося перехопити ініціативу. Вони забили двічі з 69 по 70 хвилину й скоротили відставання в рахунку – 2:3.

Розплата прийшла на останній хвилині основного часу. Чіро Іммобіле реалізував пенальті й урятував безнадійно програну гру – 3:3.

Незадовго до кінця зустрічі команда із Бергамо мала шанс остаточно вбити інтригу. Маліновський пробивав із центру карного майданчика, але м'яч на кілька сантиметрів розминувся із дальньою штангою. Згодом Гомес виходив сам на сам із голкіпером, але не зумів його переграти.