Яку двори завершили ремонтувати у Луцьку (фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.90 € 29.51
Яку двори завершили ремонтувати у Луцьку (фото)

У Луцьку прибудинкові території викладають бруківкою.

Луцька міська рада.

Яку двори завершили ремонтувати у Луцьку (фото)

В обласному центрі Волині продовжується активна робота з ремонту доріг та прибудинкових територій як в районах багатоквартирної забудови, так і в приватних секторах

 

 Зокрема, для зручності мешканців району вулиці Дубнівської, які користуються послугами маршрутки №1, шляховики відремонтували ділянку дороги протяжністю понад чотириста метрів між вулицями Говорова та Балакірєва.

Виїзд з подвір’я проспекту Волі, 19 на вулицю Шопена вже завершили ремонтувати. Як і вулицю Липовецьку, де багаторічну розбиту ґрунтову дорогу замінили на дорогу з щебеневим покриттям.

Перший заступник міського голови Григорій Недопад, який виїхав оглянути якість виконаних робіт, зауважив, що автобус першого маршруту виїжджав на вулицю Дубнівську з вулиці Садовського, що було дуже небезпечно, оскільки перед залізничним переїздом велика інтенсивність руху. «Ми вирішили зробити ремонт ділянки дороги між вулицями Говорова та Балакірєва, щоб маршрутка змогла забрати тут пасажирів, далі поїхати на розворот на кільце вулиці Дубнівської та попрямувати в напрямку міста. Це нам дозволить зменшити кількість скарг на відсутність транспортного сполучення цього району нашого міста», - розповів він.

 

 Далі разом з радником міського голови Ігорем Поліщуком вони оглянули капітально відремонтований двір на проспекті Перемоги, 21, який, за словами місцевих жителів, «не бачив ремонту» понад п’ятдесят років. За кошти міського бюджету тут повністю відремонтували проїжджу частину, вимостили тротуари та паркомісця, а також встановили освітлення.

Оглянули посадовці й двори на вулиці Степана Бандери, 15, 17 та 19, де розпочалися капітальні ремонти.

Повністю змінила своє обличчя й прибудинкова територія між будинками 8 та 8а на проспекті Волі. В центральній частині міста, майбутній вигляд подвір’я неодноразово обговорювали з жителями. «Вийшло — якнайкраще, - каже радник міського голови Ігор Поліщук. - Цей двір був у жахливому стані. Тут ми провели кілька зборів з мешканцями, де обговорили та врахували усі пропозиції. Дуже приємно бачити фінальну картину, тому що підрядник добросовісно підійшов до виконання робіт, щоб зробити двір максимально комфортним для його мешканців. В інших дворах ми працюємо за такими ж принципами. Робимо освітлення, парковки, встановлюємо ігрові майданчики та контейнери для сміття, де це потрібно. До роботи підходимо комплексно».

 

 Оглянули посадовці й двори на вулиці Степана Бандери, 15, 17 та 19, де розпочалися капітальні ремонти. Натомість виїзд з подвір’я проспекту Волі, 19 на вулицю Шопена вже завершили ремонтувати. Як і вулицю Липовецьку, де багаторічну розбиту ґрунтову дорогу замінили на дорогу з щебеневим покриттям.

Усі фото - із сайту Луцької міської ради.

Джерело: Луцька міська рада.