Бійці «Азову» відповіли на ініціативу в США прирівняти їх до терористів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.90 € 29.51
Бійці «Азову» відповіли на ініціативу в США прирівняти їх до терористів

«Це звернення є нічим іншим, як інформаційною атакою на Україну, її суверенітет та державну безпеку».

Фото azov.org.ua.

Бійці «Азову» відповіли на ініціативу в США прирівняти їх до терористів

Подібні заяви вже мали місце в Америці у 2015 – 16 роках і це нагадувало «витвір проросійської пропаганди»

Полк «Азов» розцінює ініціативу 40 членів Палати Представників США, щодо внесення полку до числа терористичних організацій, як інформаційну атаку на Україну. Про це інформує «Українська правда» з посиланням на офіційний сайт полку «Азов».

 «Керівництво полку «Азов» заявляє, що це звернення є нічим іншим, як інформаційною атакою на Україну, її суверенітет та державну безпеку», – йдеться у зверненні «азовців».

«Полк «Азов», як офіційна структура Національної гвардії, підпорядковується Міністерству внутрішніх справ України та Генеральному штабу, тож ми вважаємо, що прирівнюючи «Азов» до терористів, 40 членів Палати Представників США прирівняли до терористів усі інші українські підрозділи, які захищали Україну на фронті».

«Прирівнюючи «Азов» до терористів, 40 членів Палати Представників США прирівняли до терористів усі інші українські підрозділи, які захищали Україну на фронті».

«Причину ж, яка нібито стала поштовхом до появи подібних звернень у США, вважаємо цілковитою нісенітницею, адже жодних доказів причетності підрозділу «Азов» до терористичних актів у Новій Зеландії ніколи не існували у природі, і є банальною брехнею та наклепом».

В «Азові» вказали, що подібні заяви вже мали місце у США у 2015-16 роках і це нагадувало «витвір проросійської пропаганди».

Нагадаємо, що 40 членів Палати представників США підписали звернення до Держсекретаря США Майка Помпео з вимогою внести полк «Азов» та дві праворадикальні організації в Європі до списку іноземних терористичних організацій.

Палата представників США налічує 435 членів.