Курси НБУ $ 39.57 € 42.12
ФК «Олександрія» та київське «Динамо» розписали в Лізі Європи нічиї з французьким «Сент-Етьєном» та данським «Копенгагеном» (відео)

Не перемогли, проте й не програли...

Обидва українські клуби зіграли з рахунком 1:1

«Сент-Етьєн» (Сент-Етьєн, Франція) – ФК «Олександрія» (Олександрія, Україна) – 1:1 (1:0 – Габріел Сілва, 8 хв.; 1:1 – Габріел Сілва, 14 хв. (автогол))

Ліга Європи. Група І. 3 тур. 24 жовтня 2019 року. Сент-Етьєн. Стадіон «Жоффруа Гішар». Головний суддя Еспен Ескос (Норвегія).

Ще не минуло й чверть години від початку поєдинку, а бразильський захисник французького клубу Габріел Сілва вже встиг відзначитися забитими м'ячами... в обидвох воротах.

В паралельному поєдинку групи І бельгійський «Гент» поступався німецькому «Вольфсбургу» 0:2 – проте ситуацію врятував дубль Романа Яремчука. Другий гол українець забив на 90+4 хвилині!

Попри те, що господарі поля володіли ініціативою, матч так і завершився внічию 1:1. Друга поспіль мирова команди Володимира Шарана і друге набране очко ФК «Олександрія» в турнірі.

4 «Сент-Етьєн» 3 0 2 1 4–5 2

«Динамо» (Київ, Україна) – «Копенгаген» (Копенганен, Данія) – 1:1 (0:1 – П'єрос Сотіріу, 2 хв.; 1:1 – Артем Шабанов, 53 хв.)

Ліга Європи. Група В. 3 тур. 24 жовтня 2019 року. Київ. Стадіон НСК «Олімпійський». Головний суддя Халіл Мелер (Туреччина).

Ще не всі глядачі на «Олімпійському» встигли вмоститися на свої місця, а «Динамо» вже пропустило! До того ж, впродовж усього першого тайму гра в киян не надто клеїлася...

Після перерви господарі поля заграли веселіше, результатом чого став гол данцям у відповідь! Віктор Циганков навісив зі стандарту, а екс-гравець луцької «Волині» Артем Шабанов відправив м'яч у ворота «Копенгагена»!

Більше команди у цьому матчі не забивали.

Дивимося найцікавіші моменти поєдинку:

У паралельній зустрічі швецький «Мальме» з рахунком 2:1 здолав швейцарський «Лугано».