На Волині правоохоронці виявили сигарети, що незаконно перевозились з Білорусі потягом (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.33 € 26.85
На Волині правоохоронці виявили сигарети, що незаконно перевозились з Білорусі потягом (Фото)

1500 пачок сигарет біля залізничних колій неподалік кордону.

Державна прикордонна служба України.

На Волині правоохоронці виявили сигарети, що незаконно перевозились з Білорусі потягом (Фото)

На кордоні з Білоруссю продовжуються спроби незаконного переміщення в Україну цигарок

Якщо дотепер для такого виду діяльності на ділянці українсько-білоруського кордону в основному використовувались автомобільні пункти пропуску, то цього разу «ділки» намагались скористатись шляхом міжнародного залізничного сполучення.

Так, співробітники оперативно-розшукового підрозділу Північного регіонального управління Держприкордонслужби та прикордонники відділу «Тур» виявили біля залізничних колій неподалік кордону пакунки з сигаретами білоруського виробництва. Правоохоронці встановили, що 1500 пачок сигарет, ймовірно, були викинуті з дизель-потягу, який рухався з Білорусі до станції в Україні. В подальшому нелегальні тютюнові вироби на території України мали підібрати правопорушники та, скоріш за все, теж незаконно перемістити їх до Польщі.

Сигарети доставлено до прикордонного підрозділу та буде передано представникам фіскальної служби. Заходи по встановленню осіб, причетних до протиправної діяльності, продовжуються.

 
 

 

Джерело: Державна прикордонна служба України


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.