У Луцькому зоопарку вкрали папуг ара - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.95 € 33.84
У Луцькому зоопарку вкрали папуг ара

Допоможіть знайти птахів.

Луцький зоопарк

У Луцькому зоопарку вкрали папуг ара

На територію звіринця вночі проникли злодії

Повідомлення про крадіжку опубліковане на  фейсбук-сторінці КП «Луцький зоопарк». Зокрема вказано, що о 06.40 охоронець, здійснюючи черговий обхід, зателефонував до директорки підприємства Людмили Денисенко і повідомив, що пошкоджені двері вольєру, де проживали зеленокрилі ара. О 07.00 керівник уже була на місці, а разом із нею – і правоохоронці, яких повідомили про злочин. Наразі тривають слідчі дії, переглядаються записи камер спостереження.

У папуги-самочки відсутнє оперення. Це – наслідок стресу, який вона пережила через смерть партнера. А у самця, якого у червні подарував зоопарк «Лімпопо», дізнавшись про цю ситуацію, немає хвоста.

Співробітники зоопарку звертаються до усіх небайдужих з проханням допомогти у пошуках пернатих. птахи мають особливі прикмети.

«Може трапитися так, що саме хтось із вас побачить охочих продати ар чи тих, хто їх придбав. Отож, у папуги-самочки відсутнє оперення. Це – наслідок стресу, який вона пережила через смерть партнера. А у самця, якого у червні подарував зоопарк «Лімпопо», дізнавшись про цю ситуацію, немає хвоста. Птах ще дуже молодий, тож пір’я там наразі просто не виросло», – йдеться у повідомленні.