Українці Яремчук та Пластун вигризли нічию для «Гента» в поєдинку з «Андерлехтом»

Що то значить козаки!

Зустріч завершилася з рахунком 3:3

У 13-му турі чемпіонату Бельгії «Гент» на виїзді зустрічався з «Андерлехтом», а гості зуміли уникнути поразки завдяки голам українців Романа Яремчука та Ігоря Пластуна.

Матч завершився внічию - 3:3, повідомляє УНІАН.

Після 12 турів «Гент» набрав 22 очки та посідає четверте місце в турнірній таблиці чемпіонату Бельгії.

«Андерлехт» вів у рахунку 3:1 до самої кінцівки поєдинку. На 84-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота господарів. Виконав покарання Яремчук - форвард збірної України не реалізував 11-метровий, але вдало зіграв на добиванні.

Вже на четвертій компенсованій хвилині результативним ударом відзначився захисник Ігор Пластун - українець приніс «Генту» нічию.

Яремчук забив 13 голів і віддав 3 передачі у 18 матчах за бельгійський клуб у всіх турнірах. В активі Пластуна 20 матчів та 3 голи.