Прем’єр Гончарук: «Підвищення зарплат освітянам будуть, але…» (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.95 € 33.84
Прем’єр Гончарук: «Підвищення зарплат освітянам будуть, але…» (Відео)

Тобто, освітяни вийдуть на нові протести?

Фото unian.ua.

Прем’єр Гончарук: «Підвищення зарплат освітянам будуть, але…» (Відео)

«… але не такі, як хотілось»

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що різкого збільшення заробітних плат освітянам не буде, оскільки для цього потрібно більше економічного зростання. Про це він сказав в ефірі програми «Свобода слова» на ICTV, інформує pravda.com.ua.

«Ми намагались знайти максимально кошти для підвищення зарплат освітянам. Підвищення зарплат будуть, але далеко не такі, які нам хотілось би. 

Для того щоб забезпечити достатні підвищення, наскільки заслуговують наші вчителі, нам потрібно більше економічного зростання. Нам потрібно щоб економіка продукувала більше ресурсів, більше податків», – заявив пан Гончарук.

«Для того щоб забезпечити достатні підвищення, наскільки заслуговують наші вчителі, нам потрібно більше економічного зростання».

Як нагадує «Українська правда», 3 листопада Кабінет міністрів ухвалив проект держбюджету на 2020 рік до другого читання.

Нардеп від «ЄС» Олексій Гончаренко, присутній на засіданні КМУ, зазначив, що «Кабмін не знайшов коштів для підвищення зарплат вчителям».