Ківерчани — чемпіони міжнародного боксерського турніру

Місто Ківерці представляли вихованці ДЮСШ.

Захід, приурочений пам’яті Василя Лотоцького, Дем’яна Усика та Олега Фурса, відбувся у Луцьку

У ньому взяли участь майже 250 спортсменів 1з 17 областей України, а також із Білорусі, Польщі, Молдови і Литви, повідомляється на сторінці у фейсбуці Ківерцівської ДЮСШ.

Боксери змагалися у чотирьох вікових категоріях — кадети, юніори, молодь та чоловіки. У командах виступали діючі переможці і призери світових та європейських змагань.

Місто Ківерці представляли вихованці ДЮСШ. Чемпіонами у своїх вагових категоріях стали Микола Прокопчук, Юрій Дегтяренко, Вадим Байда. Григорій Трофимчук та Атон Кльоз посіли другі місця.