Вікно в Європу: представництво ЄС проведе інформаційні заходи у Рожищі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.95 € 33.93
Вікно в Європу: представництво ЄС проведе інформаційні заходи у Рожищі

Огляд програм і можливостей євросоюзівської підтримки у волинському місті

Рожищенська РДА

Вікно в Європу: представництво ЄС проведе інформаційні заходи у Рожищі

Йтиметься про пріоритети допомоги Україні

У понеділок, 11 листопада, делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Рожище з офіційним візитом, передає сайт Рожищенської РДА.

У рамках візиту відбудуться такі  інформаційні заходи: гра «Eurosession» для молоді на тему Європейського Союзу, публічна презентація «Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС» (запрошені - представники місцевої влади і неурядових організацій, підприємці, молодь, освітяни, зацікавлені жителі міста).

На заході ознайомлять із пріоритетами допомоги, яку Європейський Союз надає Україні. Також презентуватимуть довгострокові програми та проекти в сфері бізнесу, освіти, культури, можливості для молоді та ін., в яких українці можуть брати участь щонайменше до 2020 року.

«Eurosession» на європейську тематику – це гра, мета якої в розважальний спосіб підвищити рівень обізнаності молоді щодо Євросоюзу, країн-членів ЄС, їх визначних пам’яток, відомих діячів, творів культури, історичних подій, традицій тощо. Крім того, учасники гри матимуть змогу покращити інтелектуальні навички та відчути командний дух.

На заході ознайомлять із пріоритетами допомоги, яку Європейський Союз надає Україні. Також презентуватимуть довгострокові програми та проекти в сфері бізнесу, освіти, культури, можливості для молоді та ін., в яких українці можуть брати участь щонайменше до 2020 року. Крім того, буде розказано про інформаційні ресурси Представництва ЄС в Україні.