Глава МЗС Польщі прокоментував затримання ветерана російсько-української війни - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.71 € 33.08
Глава МЗС Польщі прокоментував затримання ветерана російсько-української війни

У суботу в Польщі за запитом РФ затримали одного з лідерів "УНА-УНСО", ветерана війни на Донбасі Ігоря Мазура з позивним "Тополя".

Укрінформ

Глава МЗС Польщі прокоментував затримання ветерана російсько-української війни

Міністр закордонних справ сусідньої країни Яцек Чапутович заявив, що польські органи влади ухвалять рішення щодо затриманого на польському кордоні заступника глави «УНА-УНСО», ветерана АТО Ігоря Мазура відповідно до міжнародного права

Про це повідомляє «Європейська правда« з посиланням на TVN 24.

Перебуваючи в Берліні на церемонії 30-ї річниці падіння Берлінської стіни, Чапутович пояснив, що рішення про затримання «було ухвалене прикордонною службою, яка не знає, яку функцію виконує людина, яка перебуває у списку Інтерполу».

Іноді сторони угоди Інтерполу зловживають можливістю включення (осіб) до списку. Ці питання будуть проаналізовані та вивчені.

«І Україна, і Росія є сторонами угоди Інтерполу, і обов'язок прикордонної служби — затримати таку особу», - сказав він.

Чапутович заявив, що польські консульські органи з’ясовують  з українською стороною причини внесення Мазура в розшук.

«Іноді сторони угоди Інтерполу зловживають можливістю включення (осіб) до списку. Ці питання будуть проаналізовані та вивчені. Відповідні рішення відповідних польських органів влади будуть ухвалені відповідно до міжнародного права», - сказав він.