На Горохівщині зловили вандалів, які пошкодили електроопору - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.14 € 30.87
На Горохівщині зловили вандалів, які пошкодили електроопору

Енергетики закликають волинян разом подолати злочини на енергооб’єктах.

rbc.ua

На Горохівщині зловили вандалів, які пошкодили електроопору

Громадянинуа який посприяв викрити зловмисників, виплат

За допомогою інструментів зловмисники демонтували та вкрали два металеві швелери завдовжки 12 м із електроопори ВЛ-35 кВ Горохів-2-ЛМЗ №27, інформує пресцентр ПрАТ «Волиньобленерго».

Горе-«бізнесменів» було затримано національною поліцією на місці злочину, стосовно них уже відкрили кримінальне провадження. Вони нестимуть матеріальну відповідальність та передбачене Кримінальним кодексом України покарання у вигляді позбавлення волі до шести років.

Небайдужого жителя Горохівського району, який повідомив правоохоронні органи про скоєння злочину, ПрАТ «Волиньоблененерго» нагородило дворічною передоплатою споживання його домогосподарством електричної енергії. Адже демонтаж металевих деталей хоча б із однієї опори може призвести до падіння одночасно кількох опор і, як наслідок, знеструмити на тривалий час значну частину населених пунктів району.

Демонтаж металевих деталей хоча б із однієї опори може призвести до падіння одночасно кількох опор і, як наслідок, знеструмити на тривалий час значну частину населених пунктів району. 

Завдаючи шкоду електрообладнанню, злодії наражають на небезпеку і своє життя, і життя інших людей, до того ж можливе пошкодження побутових електроприладів та виникнення пожеж. Такі крадіжки спричиняють суттєво більше збитків, ніж очікуваної вигоди. Адже відновлення пошкодженої електроопори займає чимало часу та ресурсів, відволікаючи бригади електромонтерів від планових робіт з реконструкції електромереж, а також викликає обурення волинян у зв’язку із порушенням щоденного укладу життя населення та бізнесу.

За кожним фактом умисного пошкодження електрообладнання ПрАТ «Волиньобленерго» спільно з працівниками поліції проводить розслідування. Оскільки будь-яке втручання в електропостачання населених пунктів розцінюється як замах на енергобезпеку області.

Енергетики закликають волинян разом подолати злочини на енергооб’єктах. Тому, хто попередить про крадіжку електроенергії, електрообладнання чи оливи з трансформаторних підстанцій або повідомить про злочин і вкаже на винуватців, обіцяють винагороду й цілковиту анонімність.

Якщо ви помітили обірвані дроти на лініях електропередач або відкриту трансформаторну підстанцію, побачили роботи із демонтажу ліній електропередач або пошкодження обладнання трансформаторної підстанції сторонніми особами, негайно повідомляйте до ПрАТ «Волиньобленерго» номером телефону 0-800-21-01-31 або національну поліцію за номером 102 (дзвінки безплатні).