Нововолинця судитимуть за грабіж та наркозлочини - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.82 € 32.72
Нововолинця судитимуть за грабіж та наркозлочини

Нововолинець невдовзі постане перед судом.

slovoidilo.ua

Нововолинця судитимуть за грабіж та наркозлочини

Чоловік збував наркотичні та психотропні речовини

Нововолинський відділ Володимир-Волинської місцевої прокуратури затвердив та скерував до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення 30-річним мешканцем шахтарського міста грабежу й неодноразового незаконного придбання, зберігання з метою збуту та збуту наркотичних засобів і психотропних речовин.

Двічі до цього уже судимий чоловік, щодо якого у суді розглядається кримінальне провадження про вчинення ним ще й крадіжок, уночі 7 липня 2019 року на мікрорайоні Шахтарському в Нововолинську вирвав із рук перехожої сумку з грішми, телефоном і документами, спричинивши потерпілій матеріальну шкоду на загальну суму 3540 гривень.

Уночі 7 липня 2019 року на мікрорайоні Шахтарському в Нововолинську він вирвав із рук перехожої сумку з грішми, телефоном і документами, спричинивши потерпілій матеріальну шкоду на загальну суму 3540 гривень. 

Упродовж липня-вересня 2019 року він тричі збував громадянам таблетки із вмістом бупренорфіну. Такі ж таблетки, а також згортки з амфетаміном та метамфетаміном вилучили правоохоронці під час санкціонованого обшуку в оселі чоловіка 09 вересня 2019 року.

Нововолинця обвинувачують у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 186 та ч.ч. 1,2 ст. 307 КК України, й невдовзі він постане перед судом.

Зауважимо, що за скоєння таких злочинів Кримінальним кодексом України передбачено покарання аж до 10 років позбавлення волі.

Наталка Мурахевич, прессекретар прокурора області