Прокурор прийшов у Луцьку вечірню школу... - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.60 € 27.12
Прокурор прийшов у Луцьку вечірню школу...

Прокурор Луцької місцевої прокуратури Андрій Омелянчук завітав до десятикласників Луцької вечірньої (змінної) школи.

Пресслужба прокурора області

Прокурор прийшов у Луцьку вечірню школу...

Він розповів учням про відповідальність за вчинення правопорушень

Розуміючи важливість правового виховання учнів та профілактики вчинення підлітками злочинів, прокурори Луцької місцевої прокуратури завжди знаходять час для зустрічей зі школярами.

Прокурор Луцької місцевої прокуратури Андрій Омелянчук завітав до десятикласників Луцької вечірньої (змінної) школи із бесідою про відповідальність підлітків за вчинення правопорушень.

І правоохоронці, і педагоги надають великого значення профілактичній роботі, спрямованій на запобігання вчиненню правопорушень школярами. 

– Зустрічаючись із підлітками, ми намагаємося не заформалізовувати спілкування і налагодити діалог, – зауважив Андрій Омелянчук – ми максимально доступно розповідаємо дітям про необхідність дотримання вимог закону, про відповідальність за вчинення злочинів і про те, як не допустити втягнення себе у злочинну діяльність. При цьому ми відверто відповідаємо на всі, навіть найнеочікуваніші запитання, бо насправді – краще доступно і зрозуміло розповісти дитині про наслідки якихось учинків і запобігти їм, ніж допустити, щоб вона вступила в конфлікт із законом.

І правоохоронці, і педагоги надають великого значення профілактичній роботі, спрямованій на запобігання вчиненню правопорушень школярами, адже поінформованість підвищує свідомість дітей та впливає на зменшення кількості злочинів у дитячому середовищі.

Комунікація між прокурорами і волинською молоддю триває, попереду – нові зустрічі в інших навчальних закладах області.

Наталка Мурахевич, прессекретар прокурора області