На очисні споруди Володимира-Волинського доставили повітродувку вартістю півтора мільйона гривень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.56 € 26.93
На очисні споруди Володимира-Волинського доставили повітродувку вартістю півтора мільйона гривень

Установку ЕL 126/5С італійського виробництва вирішить проблеми, пов’язані з очищенням водних ресурсів.

volodymyrrada.gov.ua

На очисні споруди Володимира-Волинського доставили повітродувку вартістю півтора мільйона гривень

Це вирішить проблеми, пов’язані з очищенням водних ресурсів, в тому числі й стічних вод

У червні 2019-го року депутати міськради оглянули очисні споруди Володимира-Волинського, де гостро постала проблема реконструкції та оновлення системи, яка очищує стічні води Володимирщини, повідомляє Володимир-Волинська міська рада.

Задля сталого та безперебійного забезпечення технологічного процесу біологічного очищення стічних вод на очисних спорудах каналізації, що впливає на покращення екологічної ситуації, а також для запобігання та недопущення виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на сесії міської ради було прийнято рішення про виділення коштів на заміну відповідного обладнання.

Виділено кошти з міського бюджету в сумі 1 541 444 гривень на придбання роторної повітродувки з шафою управління та перетворювачем частоти з електродвигуном потужністю 110 кВт. 

Так, Володимир-Волинському управлінню водопровідно-каналізаційного господарства рішенням сесії міської ради від 12-го липня 2019-го року виділено кошти з міського бюджету в сумі 1 541 444 гривень на придбання роторної повітродувки з шафою управління та перетворювачем частоти з електродвигуном потужністю 110 кВт.

Установку ЕL 126/5С італійського виробництва доставили на очисні – це вирішить проблеми, пов’язані з очищенням водних ресурсів, в тому числі й стічних вод.