Збірна України на доданих хвилинах вириває нічию в поєдинку із сербами і завершує відбір до Євро-2020 без поразок (відео)

Таки врятували одне очко!

Ілюстрація: Обозреватель

Матч у Белграді закінчився із рахунком 2:2

Збірна Сербії – Збірна України – 2:2 (1:0 – Душан Тадич, 9 хв. (з пенальті); 1:1 – Роман Яремчук, 32 хв.; 2:1 – Александр Мітрович, 56 хв.; 2:2 – Артем Бєсєдін, 90+3 хв.)

Матч відбору до Чемпіонату Європи з футболу 2020 року. Група В. 10 тур. 17 листопада 2019 року. Белград. Стадіон «Райко Митич». Головний суддя Боббі Мадден (Шотландія).

Збірній України в заключному поєдинку відбору до Євро-2020 довелося двічі відігруватися у виїзному поєдинку із сербами (страшенно злими на нас за 0:5 у Львові!).

До того ж, вдруге зрівняти рахунок підопічним Андрія Шевченка вдалося аж на 90+3 хвилині матчу!

Дивимося кращі моменти першого тайму:

Дивимося найцікавіші епізоди другого тайму:

Таким чином ми завершуємо відбір без жодної поразки. Хоча, відверто кажучи, гра нашої збірної у цій зустрічі не вразила. Великої турнірної мотивації не було, а викладатися «просто так» не надто, певно, й хотілося.