«Ігор Валерійович, фільтруйте базар! Рекомендуємо не загравати із росіянами» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.09 € 30.69
«Ігор Валерійович, фільтруйте базар! Рекомендуємо не загравати із росіянами»

«Ми ніколи не дозволимо повернення до Росії!»

Фото obozrevatel.com.

«Ігор Валерійович, фільтруйте базар! Рекомендуємо не загравати із росіянами»

Ветерани АТО-ООС звернулися до олігарха Ігоря Коломойського

Представники Руху Ветеранів України та правої спільноти Дніпра зібралися поряд з Дніпропетровською ОДА аби висловити свій протест у зв’язку з неоднозначними, як вони вважають, висловлюваннями мільярдера Ігоря Коломойського з приводу стосунків з Росією.

Акція відбулася ввечері у п'ятницю, 15 листопада 2019 року, повідомляє 

.

«Рекомендуємо олігарху не загравати із росіянами та не розповідати нам про «повернення до братських відносин», у форматі будь-яких можливих союзів або іншої форми співпраці із окупантами української землі.

Ми, ветерани російсько-української війни, цього ніколи не дозволимо! Ні Коломойському, ні будь-кому іншому!», – зазначається у повідомленні.

При цьому молоді люди скандували: «Ігор Валерійович, фільтруйте базар!»

Молоді люди скандували: «Ігор Валерійович, фільтруйте базар!»

Тим часом, як інформує obozrevatel.com, ветерани війни на Донбасі висловили своє обурення скандальним інтерв'ю олігарха Ігоря Коломойського і звернулися з цього приводу з низкою вимог до президента України Володимира Зеленського.

Доволі жорстке звернення вони опублікували на сторінці «Рух ветеранів України» у Facebook і закликали главу держави негайно відреагувати на проросійські висловлювання Коломойського.

«Володимире, час визначатися, адже виникає питання: ви – президент України чи просто людина Коломойського? В інтерв'ю виданню NY Times, ваш (як ви неодноразово заявляли) друг Ігор Коломойський зробив заяви, які підпадають під статтю 111 Кримінального кодексу «Державна зрада». Закликав до миру з країною-агресором і нашим особистим ворогом Російською Федерацією і висловлював бажання стати з ними під прапор якогось «нового Варшавського договору». Після виходу цього інтерв'ю минуло вже достатньо часу. Більше, ніж треба для реакції людини, яка є патріотом своєї країни, але від вас ні слова», – звернулися до президента захисники України.

Вони зазначили, що такі меседжі неприйнятні для ветеранської громадськості та для всього проукраїнського населення країни. У зв'язку з цим захисники висунули три вимоги до Зеленського:

= зробити офіційну заяву щодо висловлювань Коломойського і дати належну оцінку його словами;

= доручити відповідним органам розпочати слідство за статтею 111 «Державна зрада»;

= законодавчо затвердити вектор руху України у НАТО і ЄС.

«Ми, ветерани російсько-української війни, вважаємо неприпустимими будь-які загравання з нашим ворогом і зробимо все, щоб це стало неможливим для будь-якого з тих, хто перебуває на нашій території – українській землі, незалежно від громадянства і статусу! Слава Україні! Слава Нації!», – рішуче підсумували ветерани.