Курси НБУ $ 41.31 € 48.27
СБУ знешкодила угруповання, яке тероризувало бізнесменів

Правоохоронці затримали осіб, які систематично вимагали у бізнесменів гроші

СБУ

СБУ знешкодила угруповання, яке тероризувало бізнесменів

Діяло на Закарпатті

Зловмисники підпалювали автомобілі громадян і вночі з гранатометів обстрілювали торгові точки потерпілих.

У Закарпатській області Служба безпеки України затримала угрупування, члени якого систематично вимагали у бізнесменів гроші, а за відмову сплати «данини» підпалювали автомобілі підприємців або обстрілювали з гранатометів їхні торгові точки. Про це повідомила прес-служба відомства, інформує Кореспондент.

Зловмисники підпалювали автомобілі громадян і вночі з гранатометів обстрілювали торгові точки потерпілих.

За версією слідства, угруповання рекетирів очолював житель Мукачева, який був раніше засуджений за вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів.

Під час обшуків у автомобілях членів угруповання марок Lexus, Mercedes-Benz Gelandewagen, BMW і Toyota було знайдено різноманітну зброю, патрони та інші докази незаконної діяльності.

Відкрито кримінальне провадження за статтями «незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» і «умисне знищення або пошкодження чужого майна шляхом підпалу, вибуху чи іншим загальнонебезпечним способом» Кримінального кодексу України. Ймовірному організаторові угруповання оголосили про підозру.

 

Нагадаємо, в селі Ганичі Тячівського району 24 серпня вночі невідомий пострілом з гранатомета  пошкодив вхідні двері у місцевому магазині.

На Закарпатті затримали чоловіка за обстріл магазину з гранатомета

Telegram Channel