З 11 грудня у громадському транспорті Луцька можна буде розрахуватися лише електронним квитком - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.95 € 30.40
З 11 грудня у громадському транспорті Луцька можна буде розрахуватися лише електронним квитком

Уже встановлено 40 терміналів для продажу електронних квитків.

politeka.net

З 11 грудня у громадському транспорті Луцька можна буде розрахуватися лише електронним квитком

Станом на вчора було видано уже більше 90 тисяч електронних квитків

Сьогодні під час оперативної наради начальник управління транспорту та зв'язку Володимир Степанов поінформував про ситуацію з впровадження автоматизаційної системи обліку та оплати проїзду в громадському транспорті, інформує Луцька міська рада.

Він наголосив, що із 11 грудня у Луцьку в громадському транспорті можна буде розрахуватися виключно електронним квитком.

Станом на вчора було видано уже більше 90 тисяч електронних квитків. Зокрема, 35 тисяч – безкоштовно отримали представники пільгових категорій населення, 25 тисяч видано учнівських електронних квитків та 3350 електронних квитків отримали студенти. Володимир Степанов зазначив, що лучани придбали майже 30 тисяч неперсоніфікованих електронних квитків.

Усі 45 тролейбусів, які щодня працюють на маршрутах, обладнані валідаторами. У них вже можна користуватися електронним квитком. Крім того, у 48 автобусах встановлено систему АСОП. 

Начальник управління транспорту та зв'язку додав, що уже встановлено 40 терміналів для продажу електронних квитків. Вони розміщені у торгових центрах, магазинах, автостанціях тощо.

Усі 45 тролейбусів, які щодня працюють на маршрутах, обладнані валідаторами. У них вже можна користуватися електронним квитком. Крім того, у 48 автобусах встановлено систему АСОП. 14 буде обладнано сьогодні.

Володимир Степанов повідомив, що вдень більше 20 тисяч раз у громадському транспорті розрахувалися електронним квитком. Так, з 1 грудня й до вчора 163 тисячі раз проведено оплату електронним квитком у тролейбусах. 128 тисяч раз зробили це представники пільгових категорій громадян.

Найбільше навантаження на транспорт спостерігається з 6 до 9 ранку, коли громадяни добираються на роботу чи навчання. У цей час зафіксовано майже 120 тисяч валідувань.

Перший заступник міського голови Григорій Недопад зазначив, що нині тривають перемовини між СІТІ КАРД СИСТЕМ та банками щодо можливості продажу та поповнення електронних квитків. На жаль, мобільний додаток поки ще не запрацював. Нині він на погодженні у компанії Google. Додаток буде платним і через нього можна буде розраховуватися у громадському транспорті чи поповнювати електронні картки.

Григорій Недопад зауважив, що з 11 грудня у громадському транспорті можна буде розрахуватися виключно електронним квитком. За його словами, шляху назад нема. Міська влада розуміє можливі проблеми, які виникнуть у транспортній галузі міста. Григорій Недопад попросив вибачення у лучан за можливі проблеми та попросив віднестися з розумінням до них. Однак, за його словами, міська влада мусить зупинити шантаж зі сторони приватних перевізників. Вони постійно вимагають підвищення вартості проїзду, порушують договори на перевезення.